BİLGİ SERVİSLERİ

Konusunda Türkiye'nin en eski markası ve deneyimli ekibine sahip Ester'in işlettiği servislere tüm GSM operatörleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bu güne kadar yedi milyondan fazla GSM abonesine bilgi servisi hizmeti vermiş olan Ester'in hazırladığı Mobil Bilgi Servisleri ile müşterilerinize ilgili oldukları bilgileri ulaştırabilir ve etkinliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Mobil bilgi servisleri, ücretlendirmenin aboneye yansıtıldığı ve senaryoya göre bilgi başına, haftalık ya da aylık periyotlarda ücretlendirilen servislerdir. Ester tarafından hazırlanan bilgi servisleri; güvenlik, güvenilirlik ve yüksek performans için tasarlanır.

 

Ester tarafından geliştirilen servisler; etik değerlere,TCK mevzuatına, BTK ve GSM Operatörlerinin kurallarına uygun olarak tasarlanır ve işletilir. Büyük miktarda verinin işlendiği, kompleks ve sorumluluk gerektiren servislerin geliştirilmesi ve işletimi; konusunda uzman Ester geliştirme ve operasyon ekiplerince gerçekleştirilir.

 

Ester Bilgi Servisleri Mobimate ™ platformu üzerinde geliştirilir ve;

 

Bilgi güvenliği riskleri değerlendirilir ve kişisel bilgiler anlamlı bir bütün oluşturmayacak şekilde bulanıklaştırılarak kullanılır.

Abonelerden yapılan tahsilatların mükemmel bir doğruluk oranı ile gerçekleşebilmesi için her türlü tasarım ve işletim önlemi alınır.

Aynı anda yüzbinlerce aboneye hizmet verebilmek için ölçeklenebilir bir şekilde hazırlanır.

 

Ester iş birliği ile;

 

Kuruluşunuzun mobil uygulamaları ve SMS bilgi servisleri birlikte geliştirilebilir, birlikte uyum içerisinde çalışmaları sağlanabilir.

Kişisel bilgi güvenliği ve veri güvenliği ön planda tutulmuş ürünlere sahip olunur.

İsteğe bağlı olarak Müşteri Hizmetleri desteği 40 hatlı sayısal IVR sistemi ve Müşteri Hizmetleri Operatörleri üzerinden verilebilir, gerektiğinde kapasite artışına gidilebilir.

İsteğe bağlı olarak geliştirilen servisler maksimum işletim kalitesinin sağlanması için Ester sunucuları üzerinde konaklatılır ve Ester Operasyon birimi tarafından işletilir.

Değişen kurallar ve ihtiyaçlar doğrultusunda servislerin en hızlı şekilde uyumu sağlanır.

İsteğe bağlı olarak ve gerekli olduğu hallerde, kurumunuzun bilgi sistemi üzerindeki entegrasyon çalışmaları Ester geliştirme ekibi tarafından sağlanır.

 

Hizmet ettiğiniz kesim ya da projeniz ne kadar büyük ve karmaşık olursa olsun Ester kalitesine güvenebilirsiniz. İmkanları öğrenmek için Ester ile iletişime geçiniz.

 

https://www.mobilogren.net/