HAKKIMIZDA

Turkcell, Turk Telekom, Vodafone ve KKTCELL'in çözüm ortağı olan Ester, konusunda Türkiye'nin en köklü şirketidir ve Türkiye'nin ilk mobil bilgi servisi Ester tarafından geliştirilmiştir.

 

Bu güne kadar Ester tarafından üretilen bilgi servisleri ve mobil uygulamalardan beş milyondan fazla kişi faydalanmıştır ve halen 2.100.000 aktif üyenin faydalandığı hizmetlerin işletimi için bünyesinde; operasyon, teknik destek, müşteri hizmetleri birimleri ile çözüm geliştirmek üzere faaliyet gösteren iş geliştirme ve yazılım geliştirme birimleri yer almaktadır. Halihazırda 19 kamu ve enerji kuruluşu ile 4 özel kuruluş için hazırlanan çözümlerin işletimi gerçekleştirilmektedir.

 

Ester büyük miktarda veriye sahip, güvenli ve hızlı bir şekilde SMS ya da mobil uygulamalar aracılığı ile hizmet ettikleri kesime ulaşmaya çalışan kurumlara özel çözümler üreterek, kaliteli ve yüksek güvenlikli işletim desteği vermektedir. Bununla birlikte Ester, başka kurumların sistemleri içerisinde çalışan yüksek güvenilirlikteki çözümleri de sunabilme becerisine sahiptir.

 

Ester mobil çözümleri ile kurumlar, kurulum maliyeti az olan, hatta bazı hallerde maliyet oluşturmayan yeni kurumsal iletişim kanallarına sahip olabilme imkanı sunmaktadır.

 

Ester; çalışma disiplini ve kalitesi ile bu güne değin bir çok kamu kurumu ve kuruluşlara sistem kurulumu ve hizmet desteği sağlayabilmiştir.

 

Eskişehir'de üç büyük üniversite ile işbirliği yapan Ester, gerektiğinde ileri teknoloji gerektiren ve karmaşık projelerde akademisyen desteği de almakta, bu üniversitelerden mezun gençler ve diğer kentlerden katılan deneyimli personeli ile harika bir ekip karması oluşturabilmiştir. Ester teknik personelinin iş deneyimi 1 - 22 yıl aralığına yayılmaktadır.