Ülkemizde de görülen COVID-19, Koronavirüs salgını ile ilgili ilk günden beri yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz bu durumda değerli çalışma arkadaşlarımızın, ailelerinin ve herkesin sağlığı için kendi üzerimize düşen gerekli tüm önlemleri alabilmek adına 20.03.2020 tarihi itibari ile bir süre uzaktan çalışma kararı aldık. Hizmetlerimizin verimli bir şekilde kesintisiz sağlanabilmesi adına, bugüne kadar yapılan tüm organizasyon ve altyapı çalışmalarımız sayesinde, uzaktan çalışan ekibimiz hizmetlerimizin devamlılığı için gerekli bütün araçlara sahiptirler ve müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamaya devam edeceğiz.

Sağlık tedbirlerinin önem arz ettiği bu dönemde #evdekal ‘manız dileklerimizle.

Ester Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.

 

MOBİLÖĞREN

Mobilöğren, bilginin mobil cihazlar üzerinden erişilebildiği ve paylaşılabildiği bir platformdur. Bu platform tüm kurum ve kuruluşlar ile bu kurum ve kuruluşların öğrencisi, müşterisi ya da personeli arasında SMS yoluyla iletişim kurulmasını sağlar.

 

Mobilöğren kurum tarafından gönderilecek bildirim, duyuru gibi tek yönlü kısa mesajları son kullanıcıya hızlı ve güncel olarak iletmekte ve kullanıcıların komutlar yardımıyla bilgi sorgulamalarına imkan tanımaktadır. Bu sayede hizmetten yararlanan son kullanıcılar diledikleri bilgiye anında ulaşabilir. Bu yönleriyle mobilöğren kullanılabilirliği yüksek olan ve kullanıcı dostu bir platform olma özelliğini taşımaktadır.

 

Mobilöğren,

  • Kullanımı kolaydır
  • Tüm cep telefonları ve GSM operatörleriyle çalışır
  • Hızlı ve güncel bilgi sağlar
  • Zaman ve mekandan bağımsızdır.
  • 7 gün 24 saat kesintisiz çalışır
  • Güvenilirdir