Ülkemizde de görülen COVID-19, Koronavirüs salgını ile ilgili ilk günden beri yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz bu durumda değerli çalışma arkadaşlarımızın, ailelerinin ve herkesin sağlığı için kendi üzerimize düşen gerekli tüm önlemleri alabilmek adına 20.03.2020 tarihi itibari ile bir süre uzaktan çalışma kararı aldık. Hizmetlerimizin verimli bir şekilde kesintisiz sağlanabilmesi adına, bugüne kadar yapılan tüm organizasyon ve altyapı çalışmalarımız sayesinde, uzaktan çalışan ekibimiz hizmetlerimizin devamlılığı için gerekli bütün araçlara sahiptirler ve müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamaya devam edeceğiz.

Sağlık tedbirlerinin önem arz ettiği bu dönemde #evdekal ‘manız dileklerimizle.

Ester Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.

 

ÖZEL ÇÖZÜMLER

İhtiyaç duyduğunuz size özel çözümler için Ester, yetenekleri ve deneyimi ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve çözümler sunmaya hazır. 

 

Web + Cep uygulamaları

 

Verdiğiniz hizmetin aynı anda web sayfaları, akıllı cepler ve SMS, MMS, Mobil ödeme kullanılarak operatör platformları üzerinden güvenli bir şekilde sunulmasını istemez misiniz?

 

Ester, aynı anda Web, Back-end (sunucu), mobil platformlar ve operatör sistemleri ile çalışabilen ürünleri geliştirme imkanına sahip az sayıda bilişim şirketinden birisidir. Mevcut birikimi; birden fazla platforma dağılmış ürünleri (Web + Mobil Uygulama + SMS/MMS) kolayca gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

M2M Çözümleri

Saha mobil otomasyon çözümleri

Var olan masa üstü çözümlerin entegre mobil uygulamalar ile genişletilmesi

Dahil her konudaki geliştirme ihtiyaçlarınız için Ester ile iletişime geçiniz.