Ülkemizde de görülen COVID-19, Koronavirüs salgını ile ilgili ilk günden beri yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz bu durumda değerli çalışma arkadaşlarımızın, ailelerinin ve herkesin sağlığı için kendi üzerimize düşen gerekli tüm önlemleri alabilmek adına 20.03.2020 tarihi itibari ile bir süre uzaktan çalışma kararı aldık. Hizmetlerimizin verimli bir şekilde kesintisiz sağlanabilmesi adına, bugüne kadar yapılan tüm organizasyon ve altyapı çalışmalarımız sayesinde, uzaktan çalışan ekibimiz hizmetlerimizin devamlılığı için gerekli bütün araçlara sahiptirler ve müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamaya devam edeceğiz.

Sağlık tedbirlerinin önem arz ettiği bu dönemde #evdekal ‘manız dileklerimizle.

Ester Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.

 

TÜM GSM OPERATÖRLERİNİN ÇÖZÜM ORTAĞI

Türkiye'de faaliyet gösteren tüm GSM Operatörlerinin çözüm ortağı olan Ester aracılığı ile operatör sistemleri üzerinden sunmak istediğiniz hizmetiniz kesintisiz tüm kullanıcılara ulaştırılır.

 

GSM operatörlerinin yeteneklerini kullanarak çözüm geliştirebilen Ester ile düşündüğünüz tüm projeleri üretebilirsiniz.

 

Ester, kurumunuzu ve GSM operatörlerini birbiri nezdinde temsil eder, uzun vadede tarafların ve tüketicilerin menfaatini korumak üzere çalışır. Projelendirme, yasal değerlendirmeler, onaya sunulması (GSM operatörlerine), geliştirilmesi, işletilmesi faaliyetlerini üstlenir. Değişen şartlar için yeni çözümlerin geliştirilmesi konularında tarafları koordine eder. Bu sayede Ester ile gerçekleştirilen projeler, paydaşların eşgüdüm içerisinde çalıştığı verimli ve hedeflenen sonuçlara kolayca ulaşan projeler halini alır.

 

Not: Herhangi bir projenin kabul edilip edilmeyeceği, ihtiyaç duyulan imkanların temin edilip edilmeyeceğine her gsm operatörü ayrı karar verir.