Ülkemizde de görülen COVID-19, Koronavirüs salgını ile ilgili ilk günden beri yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz bu durumda değerli çalışma arkadaşlarımızın, ailelerinin ve herkesin sağlığı için kendi üzerimize düşen gerekli tüm önlemleri alabilmek adına 20.03.2020 tarihi itibari ile bir süre uzaktan çalışma kararı aldık. Hizmetlerimizin verimli bir şekilde kesintisiz sağlanabilmesi adına, bugüne kadar yapılan tüm organizasyon ve altyapı çalışmalarımız sayesinde, uzaktan çalışan ekibimiz hizmetlerimizin devamlılığı için gerekli bütün araçlara sahiptirler ve müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamaya devam edeceğiz.

Sağlık tedbirlerinin önem arz ettiği bu dönemde #evdekal ‘manız dileklerimizle.

Ester Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.

 

WEB + CEP + GSM + BACK-END

Ester, aynı anda Web, Mobil uygulama, GSM Operatör sistemleri ve sunucu arka planında çalışabilecek kaliteli ürünler geliştirme imkanına sahip çok az sayıda şirketten birisidir.

 

İhtiyacınız "her ortamdaki kullanıcıya hitap eden uygulamalar" olduğunda Ester'in yeteneklerine güvenebilirsiniz.

 

Var olan ürününüz ya da yazılım aracınızın mobil ortamda kullanılabilmesi için geliştirme ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda Ester, deneyimi ve yetenekleri ile en uygun çözümü size bulabilir ya da hazırlayabilir.

 

İlgilendiğiniz konular ile ilgili Ester ile iletişime geçiniz.